Parkování na letišti Wroclaw

My máme 1 parkování

Záruka nejnižší ceny!

Platíte tolik jako na parkovišti.

Potřebuješ pomoc?
Šach! odpovědi na jakékoli otázky
NextPark je záruka bezpečnosti.
zjistit, proč jsme nejlepší!
  • Okamžité potvrzení
  • Rychlý přenos
  • Doplňkové služby
  • Parkovací lístek v SMS
Proveďte rezervaci ještě dnes a získejte lepší cenu!
Parking pod Żyrafą

Parking pod Żyrafą

flypark
Mimo Viz ceny Zobrazit na mapě Nebere klíče
Pojištěný Oplocený Podsvícené Monitorováno Nepřetržitá služba Nabíjecí stanice
Vystaví fakturu Zrušení zdarma Převod zdarma
Nádherný
4.51
Cena za 8 dnů:
150,00

Odlétáte z Vratislavi? Kde najít dobré parkování? Wrocław Strachowice Airport je mezinárodní letiště nacházející se na území města Wrocław. Co do počtu odbavených cestujících se jedná o 4. letiště v Polsku. První tři pozice obsadily varšavské Okęcie, krakovské Balice a letiště v Gdaňsku, resp.

Jak se dostat na letiště Wrocław - Strachowice?

Letiště se nachází na jihu země, v jihozápadní části Wrocławi, přibližně 10 km západně od centra města, na sídlišti Strachowice. Nachází se hned vedle dálničního obchvatu Wrocławi, což umožňuje rychle a pohodlně se dostat na letiště, kupř. jak z Varšavy po silnici S8, z Poznaně po státní silnici č. 5, tak z jihu po státní silnici č. 8 a dálnici A4.

Parkování na letišti Wrocław – co dělat po rezervaci?

Po rezervaci parkoviště na letišti ve Vratislavi přes NextPark obdržíte na zadanou e-mailovou adresu a telefonní číslo pokyny k parkovacímu místu. Odkaz na Google Maps a přiložená orientační mapa vám pomohou snadno dojet na parkoviště.

Parkoviště na letišti ve Strachowicích (Wrocław)

Na letišti je mnoho parkovišť, pokud si chcete snadno a rychle rezervovat parkovací místo na čas odletu, doporučujeme vám využít náš portál. Díky jednoduchému a dostupnému vyhledávači najdete parkoviště šité na míru vašim požadavkům a potřebám.

Kategorie Parkování
Nejlépe hodnocené Parkování pod Žirafou
Nejlevnější Parkování pod Žirafou
Nejbližší letiště Oficiální parkoviště letiště Wroclaw

Bez zbytečných formalit si můžete bezpečné místo pro váš vůz rezervovat online. Navíc se nemusíte starat o to, jak se z parkoviště dostat na letiště. Všechna parkoviště v našem vyhledávači nabízejí letištní transfery a vysoký standard zákaznických služeb. Každý z nich je otevřen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Parkoviště jsou oplocená, pojištěná a monitorována 24/7. Rezervací přes náš portál si zajistíte začátek a konec vaší cesty bez stresu.

Parkovací síť na letišti NextPark

Při rezervaci se nemusíte bát dostat z parkoviště na letiště. Využitím služeb NextPark získáte zdarma transfer na letiště a na parkoviště po návratu z výletu na letiště ve Vratislavi. Zajistíme Vám bezpečný příjezd kvalitními auty a autobusy. Díky náročné politice kvality naší společnosti zajišťuje každé parkoviště dostupné na našich stránkách vysoký standard zákaznických služeb a naprostou bezpečnost.

Přístup na parkoviště na letišti Wrocław - Strachowice

Po rezervaci obdržíte na uvedený e-mail a telefonní číslo zprávu s odkazem, který vás zavede na vámi zvolené parkoviště.

Jak provést rezervaci

Rezervace parkování je jednoduchá, rychlá a bez stresu. Pomocí našeho portálu si vyberte čas příletu a příletu a následně letiště, ze kterého odlétáte. Vyhledávač vám zobrazí aktuálně existující nabídky, ze kterých si budete moci vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Máte dvě možnosti platby: online nebo při příjezdu na parkoviště. Po provedení rezervace obdržíte potvrzení a voucher na e-mail a Vámi uvedené telefonní číslo. Dokument si můžete vytisknout i ukázat obsluze parkoviště v elektronické verzi.

Parkoviště NextPark

Parkoviště v naší nabídce se nacházejí v okruhu 5 km od letiště, což zajistí rychlý přístup k odletové ploše. Po příjezdu se řidič stejně rychle objeví na terminálu, aby vás vyzvedl.

Tento web používá cookies k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Pokračováním v používání webu souhlasíte s jejich používáním.