Parkování na letišti - vyberte místo

Klikněte a vyberte letiště, ze kterého letíte. Letištní parkoviště na vybraném místě můžete porovnat během několika sekund. Parkování na letišti NextPark - naše nabídka zahrnuje monitorovaná, hlídaná a pojištěná zařízení. Většina parkovišť také zaručuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na letiště.

Parkování na letišti - proč zákazníci doporučují NextPark?

Při rezervaci parkoviště na letišti prostřednictvím NextPark můžete počítat s atraktivní cenou a zárukou kvality. Ihned po rezervaci na webových stránkách vám přijde SMS s odkazem na navigaci na parkoviště v Mapách Google a e -mail s potvrzením rezervace a parkovacím lístkem včetně přehledové mapy a trasy. Když přijedete na parkoviště na letišti, stačí zadat číslo rezervace. Díky speciálnímu systému pro letištní parkoviště FlyPark zaměstnanci přesně vědí, kdy přijedete a kdy po návratu z odletu potřebujete zajistit transfer z letiště. Všechny formality budou chvilku trvat a vy vyrazíte na cestu s klidem.

Výhody systému NextPark

Atraktivní ceny

Díky automatizaci servisních procesů a používání nejnovějších technologií nabízíme nejlepší ceny při zachování vysoké kvality služeb.

Záruka bezpečnosti

Parkoviště na letišti NextPark jsou monitorována, oplocena a pojištěna. Zarezervujte si parkovací místo a o své auto se nestarejte.

Informace o směrech

Cestu na parkoviště u nás najdete vždy. Na e-mail vám přijde SMS s odkazem na navigaci na parkoviště a pokyny k jízdě.

Spravujte svou rezervaci

Chcete do své rezervace přidat informace? Změnil se počet přenesených osob? Nebo chcete rezervaci zrušit? To vše můžete provést pomocí intuitivního zákaznického panelu.

Systém s asistencí AI

Investujeme do budoucnosti a představujeme nejnovější technologická řešení. Řídíme každou událost na parkovišti a díky analýze dat se můžeme připravit na jakýkoli objem provozu.

Letištní transfer

Vybraná letištní parkoviště v naší nabídce zajišťují bezplatný letištní transfer v obou směrech zajišťovaný pohodlnými, klimatizovanými autobusy. Za pár minut se dostanete na letiště a po návratu vás vyzvedneme na stejném místě.

Tento web používá cookies k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Pokračováním v používání webu souhlasíte s jejich používáním.