Parkování na letišti - vyberte místo

Klikněte a vyberte letiště, ze kterého letíte. Letištní parkoviště na vybraném místě můžete porovnat během několika sekund. Parkování na letišti NextPark - naše nabídka zahrnuje monitorovaná, hlídaná a pojištěná zařízení. Většina parkovišť také zaručuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na letiště.

Praha
Parkování na letišti Praha
Brno Tuřany
Parkování na letišti Brno Tuřany
Wroclaw
Parkování na letišti Wroclaw
Krakov Balice
Parkování na letišti Krakov Balice
Katovice Pyrzowice
Parkování na letišti Katovice Pyrzowice

Parkování na letišti - proč zákazníci doporučují NextPark?

Při rezervaci parkoviště na letišti prostřednictvím NextPark můžete počítat s atraktivní cenou a zárukou kvality. Ihned po rezervaci na webových stránkách vám přijde SMS s odkazem na navigaci na parkoviště v Mapách Google a e -mail s potvrzením rezervace a parkovacím lístkem včetně přehledové mapy a trasy. Když přijedete na parkoviště na letišti, stačí zadat číslo rezervace. Díky speciálnímu systému pro letištní parkoviště FlyPark zaměstnanci přesně vědí, kdy přijedete a kdy po návratu z odletu potřebujete zajistit transfer z letiště. Všechny formality budou chvilku trvat a vy vyrazíte na cestu s klidem.

Výhody systému NextPark

Atraktivní ceny

Díky automatizaci servisních procesů a používání nejnovějších technologií nabízíme nejlepší ceny při zachování vysoké kvality služeb.

Záruka bezpečnosti

Parkoviště na letišti NextPark jsou monitorována, oplocena a pojištěna. Zarezervujte si parkovací místo a o své auto se nestarejte.

Informace o směrech

Cestu na parkoviště u nás najdete vždy. Na e-mail vám přijde SMS s odkazem na navigaci na parkoviště a pokyny k jízdě.

Spravujte svou rezervaci

Chcete do své rezervace přidat informace? Změnil se počet přenesených osob? Nebo chcete rezervaci zrušit? To vše můžete provést pomocí intuitivního zákaznického panelu.

Systém s asistencí AI

Investujeme do budoucnosti a představujeme nejnovější technologická řešení. Řídíme každou událost na parkovišti a díky analýze dat se můžeme připravit na jakýkoli objem provozu.

Letištní transfer

Vybraná letištní parkoviště v naší nabídce zajišťují bezplatný letištní transfer v obou směrech zajišťovaný pohodlnými, klimatizovanými autobusy. Za pár minut se dostanete na letiště a po návratu vás vyzvedneme na stejném místě.

Tento web používá cookies k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Pokračováním v používání webu souhlasíte s jejich používáním.