Parkování na letišti Praha

My máme 2 parkování

Záruka nejnižší ceny!

Platíte tolik jako na parkovišti.

Potřebuješ pomoc?
Šach! odpovědi na jakékoli otázky
NextPark je záruka bezpečnosti.
zjistit, proč jsme nejlepší!
  • Okamžité potvrzení
  • Rychlý přenos
  • Doplňkové služby
  • Parkovací lístek v SMS
Proveďte rezervaci ještě dnes a získejte lepší cenu!
Smile Parking

Smile Parking

flypark
Mimo Viz ceny Zobrazit na mapě Získává klíče
Přímo na terminálu
Pojištěný Oplocený Podsvícené Monitorováno Nepřetržitá služba
Vystaví fakturu Zrušení zdarma
Cena za 8 dnů:
2980,00
Smile Parking Garage

Smile Parking Garage

flypark
Uvnitř Viz ceny Zobrazit na mapě Získává klíče
Přímo na terminálu
Pojištěný Oplocený Podsvícené Monitorováno Nepřetržitá služba
Vystaví fakturu Zrušení zdarma
Cena za 8 dnů:
3380,00

Letiště Praha Václav Havel se nachází asi 10 kilometrů severozápadně od centra Prahy. Mezinárodní letiště Praha je sídlem Českých aerolinií. V roce 2007 obsloužila přibližně 12,44 milionu cestujících.

Parkování na letišti Praha - co po rezervaci?

Po rezervaci parkoviště poblíž letiště prostřednictvím NextPark obdržíte pokyny na uvedenou e-mailovou adresu a telefonní číslo. Odkaz na Google Maps a přiložená orientační mapa vám pomohou snadno dojet na parkoviště.

Parkování na letišti v Praze

Na letišti je mnoho parkovacích míst, pokud si chcete snadno a rychle rezervovat parkovací místo na čas odletu, doporučujeme vám využít náš portál. Bez ohledu na to, zda hledáte parkoviště na 6 dní nebo 14 dní, najdeme nabídku, která je pro vás dokonale vhodná. Díky jednoduchému a dostupnému vyhledávači najdete levné letištní parkoviště šité na míru vašim požadavkům a potřebám. Bez zbytečných formalit si můžete bezpečné místo pro váš vůz rezervovat online. Navíc se nemusíte starat o to, jak se z parkoviště dostat na letiště. Všechna parkoviště v našem vyhledávači nabízejí letištní transfery a vysoký standard zákaznických služeb. Parkoviště jsou oplocená, pojištěná a monitorována 24/7. Rezervací přes náš portál si zajistíte začátek a konec vaší cesty bez stresu.

Síť letištních parkovišť NextPark

Při rezervaci se nemusíte starat o cestu z parkoviště na letiště. Využitím služeb NextPark získáte zdarma transfer na letiště a na parkoviště po návratu z cesty. Zajistíme Vám bezpečný příjezd kvalitními auty a autobusy. Díky náročné politice kvality naší společnosti zajišťuje každé parkoviště dostupné na našich stránkách vysoký standard zákaznických služeb a naprostou bezpečnost.

Jak se dostat na parkoviště Letiště Praha

Po provedení rezervace obdržíte na uvedený e-mail a telefonní číslo zprávu s odkazem, který vás zavede na vámi zvolené parkoviště.

Jak si rezervovat - parkování Letiště Praha

Rezervace parkování je jednoduchá, rychlá a bez stresu. Pomocí našeho portálu si vyberte čas příletu a příletu a následně letiště, ze kterého odlétáte. Vyhledávač vám zobrazí aktuálně existující nabídky, ze kterých si budete moci vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Máte dvě možnosti platby: online nebo při příjezdu na parkoviště. Po provedení rezervace obdržíte potvrzení a voucher na e-mail a Vámi uvedené telefonní číslo. Dokument si můžete vytisknout i ukázat obsluze parkoviště v elektronické verzi.

Parkoviště NextPark

Parkoviště v naší nabídce se nacházejí v okruhu cca 5 km od letiště, což zajistí rychlý přístup k odletové ploše. Po příjezdu se řidič stejně rychle objeví na terminálu, aby vás vyzvedl.

Tento web používá cookies k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Pokračováním v používání webu souhlasíte s jejich používáním.