Parkování na letišti Brno Tuřany

My máme 1 parkování

Záruka nejnižší ceny!

Platíte tolik jako na parkovišti.

Potřebuješ pomoc?
Šach! odpovědi na jakékoli otázky
NextPark je záruka bezpečnosti.
zjistit, proč jsme nejlepší!
  • Okamžité potvrzení
  • Rychlý přenos
  • Doplňkové služby
  • Parkovací lístek v SMS
Proveďte rezervaci ještě dnes a získejte lepší cenu!
Letím Brno

Letím Brno

flypark
Mimo Viz ceny Zobrazit na mapě Nebere klíče
Pojištěný Oplocený Podsvícené Monitorováno Nepřetržitá služba
Nevystavuje fakturu Zrušení zdarma Převod zdarma
Uspokojivý
3
Cena za 8 dnů:
1000,00

Letiště Brno-Tuřany je letiště ležící 7,5 km jihovýchodně od města Brna. Provozuje pravidelné i charterové lety. Počtem odbavených cestujících se jedná o druhé největší letecké zařízení v České republice. Turisty využívající přístav jsou nejčastěji občané Polska, České republiky, Německa a Slovenska. Pro lidi přijíždějící z daleka je parkování nutné, brněnské letiště nabízí několik stovek parkovacích míst za atraktivně nízké ceny.

Letiště Brno-Tuřany - obecné informace

Letiště Brno-Tuřany obsluhuje asi 18 mezinárodních destinací. Nejčastěji se volí Řecko, Bulharsko, Turecko, Egypt a Španělsko. Londýn je také velmi oblíbenou destinací. Na tomto letištním portálu není neobvyklé potkat mnoho Poláků, protože letenky z ČR jsou levnější a pro turisty žijící blízko hranic je toto řešení jedno z nejjednodušších. To je podpořeno množstvím ušetřených peněz a ujetými kilometry.

Kromě letů pro cestující je v zařízení také těžká nákladní doprava, protože FedEx i DHL odtud denně doručují do svých dep v Paříži a Lipsku. Zařízení dále poskytuje služby v oblasti služebního, soukromého a výcvikového letectví.

Parkování na letišti Brno - co nabízí?

Parkoviště na brněnském letišti není rozděleno na zóny. Pro všechny řidiče v areálu platí stejná sazba a parkovací místa jsou dlouhodobá. Areál se nachází několik set metrů od budovy terminálu, což znamená, že po zaparkování auta musíte dojít od několika do několika desítek minut pěšky. Navíc není možné rezervovat místo předem. Platbu za parkovací dobu lze provést v hotovosti nebo kreditní kartou.

Každý řidič vjíždějící do areálu letiště má prvních 20 minut parkování zdarma. Další 2 hodiny stojí 50 Kč/h. Pokud chcete nechat auto na 24 hodin, počítejte s cenou 150 Kč. Zařízení poskytuje možnost parkování auta až na 16 dní. Celková cena předplatného je pak 1700 Kč a každý další započatý den je navíc 100 Kč.

Oficiální parkování na letišti Brno je jednou z několika dostupných možností. Blízkost města znamená, že auto můžete nechat na hlídaných parkovištích v jeho blízkosti. Je však třeba připomenout, že se jedná o dodatečný přesun na terminál, který obecní zařízení již neposkytují. V okolí letiště je navíc mnoho soukromých parkovišť, která v sobě spojují tři nejdůležitější vlastnosti, mezi které patří komfort používání, bezpečnost vozidla a transfer na letiště.

Pohodlné parkování pro každého turistu

Velký výběr parkovacích míst pozitivně ovlivňuje komfort cestování. Soukromá parkoviště poskytují velkou volnost a nabízejí příznivé ceny. Před příjezdem nebo odjezdem si na našich stránkách můžete zarezervovat parkovací místa za výhodnou cenu. Web sdružuje soukromá parkoviště umístěná v okolí letiště. Všechny splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a zákaznických služeb.

Po rezervaci místa obdrží zákazníci potvrzovací SMS obsahující odkaz na Google Maps. Pak na něj stačí kliknout a GPS vám ukáže trasu k cíli. V případě jakýchkoli problémů mohou cestující snadno zrušit svou rezervaci.

Vyhledávač NextPark nabízí nejlepší letištní parkoviště za mimořádně nízké ceny. Cena lůžek je veřejná a při prohlížení nabídek vyberte datum příjezdu a návratu z cesty. Poté vám vyhledávač ukáže nejlepší a nejlevnější dostupné možnosti. Mezi nejčastější parametry, které se berou v úvahu, patří vzdálenost parkoviště od letiště, délka transferu, náklady na parkování a veškeré dostupné doplňkové vymoženosti, jako je bezplatné zrušení, sledování nebo ostraha. Vyhledávač Next Park je reakcí na velké potřeby turistů, kteří mají často problém najít parkovací místa v blízkosti brněnského letiště v České republice.

Tento web používá cookies k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Pokračováním v používání webu souhlasíte s jejich používáním.