Jak si vybrat parkoviště na letišti?

Pomáháme a radíme, na co si dát pozor.

Potřebuješ pomoc?
Šach! odpovědi na jakékoli otázky
NextPark je záruka bezpečnosti.
zjistit, proč jsme nejlepší!
  • Okamžité potvrzení
  • Rychlý přenos
  • Doplňkové služby
  • Parkovací lístek v SMS

Každé parkoviště dostupné v NextParku splňuje určité standardy:

  • Otevřeno 24 hodin denně
  • Převod zdarma
  • Bezplatné zrušení do 24 hodin před příjezdem
  • Bezpečnost opuštěných aut
  • Pozitivní zpětná vazba od našich zákazníků

Parkovací místo

Doba přenosu přímo závisí na tom, jak blízko je parkoviště k letišti. Pokud se chcete rychle dostat k terminálu, vyberte si parkoviště nejblíže letišti. Důležitým problémem je také samotný přístup. Vyberte parkoviště podél vaší trasy.

Zařízení

Parkoviště na letištích se liší řadou vybavení. V podzimní a zimní sezóně je dostupnost čekáren důležitou otázkou. Za pozornost stojí také to, zda je povrch parkoviště zpevněný. Pro některé zákazníky je důležitým problémem možnost uložit klíče, aby se o ně nemuseli při cestování starat.

Recenze

Hodnocení parkování na našich webových stránkách je skvělým faktorem pro správnou volbu. Právě doporučení zákazníků jsou tím nejlepším potvrzením, že dané parkoviště splní vaše očekávání. Věnujte pozornost nejlépe hodnoceným aspektům a vyberte si místo, které vám nejlépe vyhovuje.

Cena

Cena parkoviště je nesmírně důležitým faktorem. Upozorňujeme však, že parkovišť je mnoho a jsou přizpůsobena potřebám různých zákazníků. Pokud máte vyšší požadavky, nevybírejte nejlevnější variantu. Někdy může nepatrný rozdíl v ceně výrazně zlepšit váš výlet.

Bezpečnostní

Všechna parkoviště dostupná v NextParku jsou zcela bezpečná. Pokud vám ale dělá starosti vaše vozidlo a chcete se cítit ještě sebevědoměji - vyberte si dvůr, který je monitorován, pojištěn a poskytuje profesionální ochranu 24 hodin denně. Pokud přijíždíte nebo odjíždíte v noci, osvětlené náměstí vám usnadní parkování.

Způsob platby

Důrazně doporučujeme parkoviště, za která lze při rezervaci zaplatit online. Díky tomuto formuláři obdržíte obratem potvrzení platby. Po příjezdu na parkoviště budou formality omezeny na minimum a transfer na letiště bude proveden okamžitě. Pokud chcete platit na parkovišti, ověřte si, zda je možné platit i kartou.

Doplňkové služby

Letištní parkoviště nabízejí řadu doplňkových služeb. Pokud chcete maximální pohodlí, vyberte si parkoviště, které nabízí službu Meet & Greet. Můžete si také vybrat parkoviště, která nabízejí službu mytí aut. Zpáteční cesta v čistém a voňavém autě je nádherný pocit a dokonalé zakončení příjemné cesty.

Velikost parkoviště

Velká i malá parkoviště mají své výhody i nevýhody. Výběrem velkého čtverce získáte standardizovanou službu. Menší parkoviště však mají další výhodu v tom, že krátká vzdálenost mezi parkovacím místem a zastávkou kyvadlové dopravy zkrátí čas strávený na parkovišti.

Rodiny s dětmi

Zkontrolujte, zda parkoviště během přenosu nabízí dětskou sedačku. Pokud dáváte přednost používání svého vlastního, zeptejte se, zda je možné uložit sedadlo na parkoviště až do vašeho návratu. Vyberte si vysoce hodnocené parkoviště.

Společnosti a podnikatelé

Vyberte parkoviště, které vystavuje faktury s DPH. Tyto informace najdete v popisu parkoviště na webových stránkách NextPark. Pokud hledáte parkoviště pro více aut, kontaktujte nás - nabídneme propagační řešení.
Pokud máte stále dotazy ohledně výběru parkoviště - napište nám!
Tento web používá cookies k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Pokračováním v používání webu souhlasíte s jejich používáním.